Nalesnikarnia-Polanka-Zary-foto-z-ulicy

- Po drugiej stronie kuchni -

NASZA HISTORIA

Fundacja Perspektywa w Żarach powstała z myślą niesienia pomocy osobom starszym i dzieciom z rodzin wykluczonych. Jesteśmy dość młodym podmiotem, ale ambitnym.

Za własne zarobione pieniądze chcemy realizować cele statutowe. Aby móc to uczynić zrodził się pomysł założenia Naleśnikarni Polanka w Żarach przy ul. Kościelnej 1. Można w niej zakosztować wielu rodzajów naleśników zarówno na słodko, jak i na słono, a ich smak i duża porcja wyzwala uczucie błogiego zadowolenia.

Oprócz naleśników wyrabiamy jakże lubiane przez wszystkich pierogi. Kto raz ich spróbował nie pozostanie wobec nich obojętny. Nasze zdolne kucharki lepią je w kilku odsłonach.

Dla osób uczulonych na gluten, proponujemy nasze wyroby w wersji bezglutenowej.

Pomimo, że działamy na rynku od tego roku, to naszym mottem przewodnim, i chyba jednocześnie atutem jest – miłość do jedzenia i jego różnorodność. Będąc otwartym na potrzeby naszych klientów co chwilę odnawiamy nasze menu i codziennie mamy inną propozycję.

Nie ograniczamy się jednak do potraw mącznych. Nasi kucharze przygotują również inne dania obiadowe.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

- Różnorodna kuchnia -

DANIA DLA MIŁOŚNIKÓW KLASYKI
ORAZ ROZMAITOŚCI

Chciałbyś spróbować odmiany od posiłków, które codziennie wyglądają tak samo? A może szukasz tradycyjnych potraw, których jakość jest stała i zawsze można na nią liczyć? W takim razie świetnie trafiłeś! Nasi kucharze to zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w kuchni polskiej i z całego świata. Dzięki temu potrafimy trafić w gust każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasza fundacja powstała w oparciu o pomysł, aby łączyć przyjemność gotowania dla naszych klientów z możliwością pomocy potrzebującym. Część dochodów naszej firmy przeznaczana jest na działania charytatywne.  Nie tylko fundusze, ale i również nasze potrawy docierają do potrzebujących, m.in. w domach dziecka, szpitalach czy domach starców.

- Najwyższa jakość -

POSIŁKI POD KAŻDY GUST I NA KAŻDĄ PORĘ

Od początku istnienia stawiamy na jak najwyższe standardy jakości naszych posiłków, do przygotowania których wkładamy całe swoje serce i zamiłowanie do gotowania. Nie bez znaczenia jest, że posiłki przygotowujemy z produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców. Zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę miejsca oraz osób, dla których przyjdzie nam gotować. Ważna jest dla nas terminowość oraz sprawna organizacja cateringu, tak aby posiłki były gotowe dla każdej zmiany i o ustalonej wcześniej godzinie.

Prowadzimy lokal gastronomiczny w Żarach oraz dostawę obiadów do klienta – także do firm oraz w ramach cateringu okazjonalnego, np. na wigilie czy imprezę. Oferujemy bardzo zróżnicowane potrawy – od tradycyjnych pierogów i naleśników, po rozmaite dania obiadowe, desery, a także dania wegetariańskie oraz wegańskie.

LOKALIZACJA

ul. Kościelna 1/2
68-200 Żary

GODZINY OTWARCIA

Pon – Sob | 10:00 – 18:00
Ndz | nieczynne